Autor:

Michal Granat

Utworzono:

08.08.2022

Zawrat może żałować końcówki tego spotkania. Gospodarze prowadzili trzema bramkami do 79 minuty! Wtedy to kosmiczny pościg zaczął notować Wiatr. Determinacja popłaciła, przyjezdni wyrównali trzy minuty przed końcem spotkania i uratowali cenny punkt na początku sezonu.

Momenty były:
2 – GOL 1:0! Daleko wybita piłka przez Bużka zostaje przedłużona przez Łukaszczyka. W efekcie w dogodnej sytuacji znalazł się M. Grela, który lobuje Ciszka.
13 – Indywidualny rajd Chowańca między trzema defensorami. Niestety dla gracza Wiatru, jego strzał z 10 metrów mija światło bramki.
25 – Słowakiewicz uruchamia Żółtka prostopadłym podaniem. Uderzenie napastnika gości mija jednak słupek.
37 – GOL 2:0! Janczy dogrywa z narożnika na bliższy słupek. Dobrze ustawiony Gutt kieruje futbolówkę głową do siatki.
60 – Groźny strzał Łukaszczyka mija bramkę o centymetry.
61 – GOL 3:0! Sam na sam z Ciszkiem pewnie wykorzystuje M. Grela.
70 – Mocne uderzenie Karwaczki z trudem na korner paruje Bużek.
78 – Rzadkosz z okolicy 20 metra huknął w poprzeczkę!
79 – GOL 3:1! Po dalekim wyrzucie z autu w pole karne Zawratu, okazję wykorzystuje Hrapkowicz.
83 – GOL 3:2! Hagowski wyskoczył najwyżej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dając gola kontaktowego gościom!
87 – GOL 3:3! Co za historia! Wiatr odrabia straty za sprawą Luberdy, który przytomnie odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.