Podsumowanie I części okresu przygotowawczego. Seniorzy oraz druzyny młodzieżowe

Drużyna Seniorów i Juniorów

Właściwy okres przygotowawczy rozpoczął się w ostatnim tygodniu stycznia. Po tygodniowym okresie wprowadzenia do treningów, rozpoczął się okres wytężonej pracy. Zawodnicy seniorów i juniorów trenowali 3 razy w tygodniu trenując na hali oraz biegając na zewnątrz. Zostały rozegrane sparingi: Unia - Jordan 3:2 bramki: Kulak, G.Tyrpa; 45min Jordan - Osielec 1:0 Romaniak, 45min Jordan - Bystra 3:1 Romaniak 3; Skalnik Trzemieślnia - Jordan 1:3 G. Tyrpa, Ryś, Romaniak; Ostrowsko - Jordan 1:4 testowany: Juszczyn - Jordan 1:3 Romaniak. Obecnie trenują z nami 4nowych zawodników, jeżeli pójdzie wszystko po naszej myśli zespól zostanie wzmocniony tymi zawodnikami. Po kontuzji oraz wypożyczeniu wraca do zespołu Szymon Wróbel, który na pewno będzie wzmocnieniem zespołu.

Przed nami ostatni okres w przygotowaniach, wychodzimy z treningami z hali na zewnątrz, treningi będą odbywać się w terenie oraz na orliku (Tokarnia lub Lubień, u nas brak :/) do rozegrania zostały trzy sparingi z drużynami: Watra Zawoja, Dąb Sidzina, Leńcze Leńczanka. Sezon rozpoczynamy meczem u siebie 10.04 o godzinie 16 z drużyną Skalni Zaskale.

Trampkarze i Młodzicy

Podopieczni trenera Marka Hodany trenują 3 razy w tygodniu na hali, treningi przeplatają turniejami halowymi. Drużyna Trampkarzy brała udział w mocno obsadzonym turnieju w Zawoi, gdzie zajęła wysokie II miejsce więcej pod adresem:

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na treningi odbywające się na boisku, byle do wiosny:)

Powiązana galeria: