Pierwsze dwie kolejki

Jordan - Zaskale 3:2

skład: Rypel - F. Tyrpa, Hodana, Kołodziejczyk - G. Tyrpa, Sochacki, Wójtowicz, Wróbel, Kulak - Korbel, Kalemba

bramki: Hodana, Korbel, F Tyrpa.

zmiany: Bury za Kalembe, Dudek za Wróbla,

bramki:

1:0 - piękna bramka z rzutu wolnego w wykonaniu Hodany

2:0 - Wróbel po solowej akcji strzela w słupek, do piłki dochodzi Korbel i trafia na 2:0

2:1 - za krótkie wybicie piłki  pola karnego, ponowne dośrodkowanie do Króla, który wykorzystuje sytuacje.

2:2 - szybki kontratak i ponownie na listę strzelców wpisuję sie Król

3:2 - w polu karnym faulowany jest G. Tyrpa, a rzut karny wykorzystuje F. Tyrpa

Przełęcz Łopuszna 2-5 Jordan Jordanów
bramki: samobój, Kulak, Hodana, Buryx2

skład: Rypel - F. Tyrpa, Hodana, Kołodziejczyk, Wójtowicz, G. Tyrpa, Kalemba, Kulak, Wróbel, Bury, Ryś
Zmiany: Paś za Kalembę, Dudka za Rysia, Teper za Burego.

Mecz nie ułożył się po naszej myśli, po nieporozumieniu w defensywie gości, gospodarze wyszli na prowadzenie. Nasza drużyna wyrównała po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, wykonywanego przez G. Tyrpę, bramkę strzelił jeden z miejscowych zawodników. Gdy wydawało się, że mecz jest pod naszą kontrolą, sędzia dał się nabrać na aktorskie umiejętności jednego z miejscowych zawodników i odgwizdał rzut karny. Rzut karny został wykorzystany, a gospodarze objęli prowadzenie. Od tego momentu Jordan rządził i panował na boisku. Wyrównał D. Kulak po szybkiej akcji ze skrzydła i dośrodkowaniu G. Tyrpy. Druga połowa to już tylko zmasowane ataki naszej drużyny, po sytuacji sam sam z bramkarzem M. Rysia trafił w słupek, następnie faulowany w polu karnym był B. Bury, pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się M. Hodana. Kolejna bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, podanie Sz. Wróbla wykorzystał B. Bury. Gospodarzy dobił ponownie B. Bury, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Podsumowując spotkanie: pod nieobecność Sochackiego, Romaniaka, Korbla (kontuzje), nasza ofensywa nie ucierpiała, bardzo dobrze do drużyny wprowadził się B. Bury. Warty odnotowania jest debiut w drużynie M. Tepra,