ZACZYNAMY LIGĘ :)

ZACZYNAMY LIGĘ  :)

Druga część okresu przygotowawczego oraz start Ligi.

Seniorzy

Zawodnicy trenowali na orliku w Białce oraz na boisku sportowym w Jordanowie, Udało się rozegrać tylko jeden sparing z drużyna Watra Zawoja. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:0. Bramki : Kulak x2, G. Tyrpa, Romaniak. Dwa zaplanowane sparingi nie doszły do skutku z przyczyn od nas niezależnych. Mecz  z Skalnymi Zaskale odbędzie się  w najbliższą niedziele (10.04) o godzinie 16 w Jordanowie. W pierwszym pojedynku przegraliśmy 3:1 więc pora na rewanż.

Klub został wzmocniony przez zawodników: Szymon Wróbel -  pomocnik (powrót po kontuzji i wypożyczenia z Pcimianki Pcim V liga), Mariusz Korbel - napastnik (ostatnio Tempo Białka V liga ), Maks Teper - bramkarz(grupy młodzieżowe Dalin Myślenice MLJ), Kamil Kalemba - napastnik/pomocnik (Świt Osielec B klasa), Bartek Bury - napastnik/pomocnik( Tarnawianka Tarnawa Dolna C klasa), Zdzisław Gacek - pomocnik/obrońca (kiedyś Hutnik Kraków, ostatnio Skomielna Biała) Wierzymy, że każdy z chłopaków podniesie poziom sportowy w naszym klubie, a co za tym idzie pozwoli naszej drużynie wygrać więcej meczy. Zespół nie poniósł żadnych ubytków kadrowych więc wiosna będzie nasza :)

BĄDŹCIE Z NAMI W NIEDZIEL!!!!

Młodzicy

W najbliższy wtorek, 12.04 do rozgrywek przystąpią Młodzicy. Podopieczni Marka Hodany podejmą drużynę ze Skawy. Chłopcom życzymy powodzenie, a sympatyków zapraszamy na stadion. Mecz rozpocznie się o godzinie 17

c.d.n